Ikariam

Forum uzytkownikow Ikariam


#1 2008-03-13 00:20:18

caim

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-12
Posty: 38
Punktów :   

Dlaczego Ikariam?

Dlaczego zaczeliscie grac wlasnie w ta gre?
Ja osobiscie od dawna mialem chetke na gre tego typu, wczesniej grywalem duzo w Ogam'a i The Crims'ow. Ale po pewnym czasie znudzily mi sie, a tu pewnego dnia przyszla na poczte info o Ikariam, od razu spodobal mi sie klimat gry - starozytna grecja to co zawsze lubilem. W zamierzchlych czasach gralem jeszcze w Zeusa Pana Olimpu i to wlasnie dzieki tej grze polubilem starozytna grecje i staralem sie grac w kazda gre o podobnej temtyce. Od paru dni jestem niesamowicie zadowolony ze jestem aktywnym uzytkownikiem Ikarium.

Offline

 

#2 2009-09-05 09:22:25

matimatrix

Nowy

Zarejestrowany: 2009-09-05
Posty: 4
Punktów :   

Re: Dlaczego Ikariam?

witam jestem nowy
mam wlasne forum ikariamu dokladnie sojuszu na delta
ja zaczolem w to grac jak mialem 10lat (teraz mam13)
ale po kilku miesiacach przestalem
i zaczolem grac od nowa z bratem
gram od stycznia mam 122000pkt nie jestem najlepszy
a ikariam jest the best ta gra mnie wciaga
kto gra na świecie delta?? niech pisze

Offline

 

#3 2011-04-23 01:27:10

deusnovus

Nowy

Zarejestrowany: 2011-04-23
Posty: 7
Punktów :   

Re: Dlaczego Ikariam?

Ja zapraszam do siebie jeśli chcecie naprawdę pograć
Masz dość ciągłego plądrowania? Chcesz zagrać w zgranym zespole pod opieką doświadczonych i rozwiniętych graczy? Pomożemy Ci rozwinąć się a potem razem podbijemy cały serwer... Zarejestruj się przez tego linka:

http://s14.pl.ikariam.com/reg.php?fh=c9 … c221987ab1

a Twoja pierwsza osada pojawi się zaraz koło mnie. Warto się pospieszyć... Pozdrawiam i do wspólnego grania.
PS. Mój nick na Ikariam jest taki sam jak tutaj na forum ... jak założysz osadę u mnie na wyspie to od razu zobaczysz.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zakkw.pun.pl www.303rdlsu.pun.pl www.spoleczniak.pun.pl www.piratesofthenewworld.pun.pl www.elanowcy.pun.pl