#1 2008-03-12 22:06:38

caim

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-12
Posty: 38
Punktów :   

Pierwsze 10 kroków dla początkujących

1. Wybuduj akademię.

2. Ustaw produkcję materiału budowlanego na 30 klikając stos drewna w widok wyspy. Musisz pamiętać, że w świecie Ikariam surowce są produkowane w czasie rzeczywistym, czyli jeśli twoja produkcja wynosi 30 sztuk materiału budowlanego na godzinę, to będziesz otrzymywał jedną sztukę materiału budowlanego co 2 minuty.

3. Kiedy akademia będzie już wybudowana, ustaw liczbę badaczy na 8. Zwróć uwagę, że twój przychód złota jest teraz ujemny, ponieważ nie masz wystarczającej ilości mieszkańców, którzy wyprodukowali by wystarczającą ilość złota. Na początku nie jest to problemem, ponieważ masz dość duży zapas złota. Stopniowo, wraz z rozwojem miasta zdobędziesz więcej mieszkańców i twoje miasto zacznie przynosić zyski. Nie bój się wydawania złota na samym początku.(Inną rzeczą którą możesz zrobić jest rozbudowanie akademii do poziomu 3 zanim zaczniesz badania. Jest to opłacalne ponieważ posiadając akademie na 3 poziomie i ustawienie postępu badań na maksimum możesz zakończyć pierwsze 2 badania z każdego obszaru badań 2 razy szybciej niz na pierwszym poziomie)

4. W akademii jako obszar badań wybierz naukę. Dzięki temu szybko zdobędziesz bonus od zakończonego badania kopania studni, który daje +50 do maksymalnej populacji i +50 do zadowolenia. Po zakończeniu tego badania możesz powrócić do badań nad ekonomią i uzyskania ochrony, wielokrążka i dobrobytu, a twoje miasto będzie się szybciej rozwijało dzięki wykorzystania bonusu do wzrostu populacji/zadowolenia.

5. Wybuduj koszary i port handlowy. Powinieneś również jak najszybciej rozbudować ratusz na poziom 2, żeby zwiększyć maksymalną ilość mieszkańców w mieście.

6. Po około 4 godzinach zakończysz badanie nad kopaniem studni i powinieneś zauważyć, że wzrost populacji podskoczył o 1 osobę na godzinę (na przykład z 2.85 na 3.85). Teraz zamień obszar badań z powrotem na ekonomię.

7. Jeśli twój tartak nie jest na 2 poziomie po około 5 godzinie gry, powinieneś wpłacić datek w celu rozbudowania go. Jeśli każdy z twojej wyspy wpłacił pewną część to będziecie mogli korzystać z dodatkowych 10 sztuk materiału budowlanego na godzinę.

8. Rozpocznij badania nad prasą do winogron równocześnie zwiększając poziom akademii i ratusza jak najwyżej się da.

9. Wybuduj mur, żeby móc bronić się przed silniejszymi graczami. Jeśli jesteś regularnie atakowany wybuduj i zwiększ poziom magazynu, żeby atakujący nie mogli splądrować żadnych surowców i zaprzestali ataków. Aby udostępnić budowę magazynu musisz mieć zakończone badania nad ochroną.

10. Reszta zależy od ciebie...

Znalezione na http://ikariam.wikia.com/.
Przetłumaczone z angielskiego na polski przez daniula

Offline

 

#2 2011-04-23 01:17:01

deusnovus

Nowy

Zarejestrowany: 2011-04-23
Posty: 7
Punktów :   

Re: Pierwsze 10 kroków dla początkujących

Ja zapraszam do siebie jeśli chcecie naprawdę pograć
Masz dość ciągłego plądrowania? Chcesz zagrać w zgranym zespole pod opieką doświadczonych i rozwiniętych graczy? Pomożemy Ci rozwinąć się a potem razem podbijemy cały serwer... Zarejestruj się przez tego linka:

http://s14.pl.ikariam.com/reg.php?fh=c9 … c221987ab1

a Twoja pierwsza osada pojawi się zaraz koło mnie. Warto się pospieszyć... Pozdrawiam i do wspólnego grania.
PS. Mój nick na Ikariam jest taki sam jak tutaj na forum ... jak założysz osadę u mnie na wyspie to od razu zobaczysz.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
ładne dziewczyny w wieku 13 lat Opowiadania erotyczne z matkami www.archiwalne zabytki ziem lubuskich jak przyspieszyc cs 1.6 mfo3 mini bossy